Y006010K0000D9L
MFR.Part #
Y006010K0000D9L
JLCPCB Part #
C3499525
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Metal foil resistor ±0.5% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS