RLR20C1740FRB14
MFR.Part #
RLR20C1740FRB14
JLCPCB Part #
C1439874
Description
-65℃~+150℃ 174Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors