Y0058732R000B9L
MFR.Part #
Y0058732R000B9L
JLCPCB Part #
C3481218
Description
-55℃~+125℃ 300mW 732Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS