RN65C8251FRSL
MFR.Part #
RN65C8251FRSL
JLCPCB Part #
C3528559
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors