Y00589K51200T0L
MFR.Part #
Y00589K51200T0L
JLCPCB Part #
C1458894
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.512kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS