Y1625310R000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625310R000T0W
JLCPCB Part #
C4312898
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 310Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount