Y005810K0000F0L
MFR.Part #
Y005810K0000F0L
JLCPCB Part #
C1455127
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors