Y08500R50000D0R
MFR.Part #
Y08500R50000D0R
JLCPCB Part #
C4133126
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 500mΩ ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount