Y00586K19000F1L
MFR.Part #
Y00586K19000F1L
JLCPCB Part #
C1458418
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.19kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors