Y0058250R000B9L
MFR.Part #
Y0058250R000B9L
JLCPCB Part #
C3396208
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS