P0805E3012BBT
MFR.Part #
P0805E3012BBT
JLCPCB Part #
C4267241
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount