Y005825R0000B9L
MFR.Part #
Y005825R0000B9L
JLCPCB Part #
C1455996
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS