Y0058750R000B0L
MFR.Part #
Y0058750R000B0L
JLCPCB Part #
C1456267
Description
-55℃~+125℃ 300mW 750Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors