Y0054631R430T9L
MFR.Part #
Y0054631R430T9L
JLCPCB Part #
C1495842
Description
-55℃~+125℃ 500mW 631.43Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS