Y0054229R720T9L
MFR.Part #
Y0054229R720T9L
JLCPCB Part #
C1460685
Description
-55℃~+125℃ 229.72Ω 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS