TNPW04023K20BETD
MFR.Part #
TNPW04023K20BETD
JLCPCB Part #
C4201193
Description
-55℃~+125℃ 3.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount