Y0054100K000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0054100K000T0L
JLCPCB Part #
C3433964
Package
Plugin,D6.6xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors