Y0054500R000T19L
MFR.Part #
Y0054500R000T19L
JLCPCB Part #
C3413840
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS