Y0054129K299T9L
MFR.Part #
Y0054129K299T9L
JLCPCB Part #
C1481326
Description
-55℃~+125℃ 129.299kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS