PR03000204709JAC00
MFR.Part #
PR03000204709JAC00
JLCPCB Part #
C1364440
Package
Plugin,D5.2xL16.7mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 47Ω Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS