Y002910R0000A19L
MFR.Part #
Y002910R0000A19L
JLCPCB Part #
C1460139
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 667mW ±0.05% ±12ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS