RWR89SR392FRBSL
MFR.Part #
RWR89SR392FRBSL
JLCPCB Part #
C1464453
Description
-55℃~+250℃ 392mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors