Y002960R0000B19L
MFR.Part #
Y002960R0000B19L
JLCPCB Part #
C1460367
Description
-55℃~+125℃ 60Ω 667mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS