Y0028357K000B9L
MFR.Part #
Y0028357K000B9L
JLCPCB Part #
C3424153
Description
-55℃~+125℃ 1W 357kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ Plugin,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS