Y0028357K000A9L
MFR.Part #
Y0028357K000A9L
JLCPCB Part #
C1494129
Description
-55℃~+125℃ 1W 357kΩ Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS