Y1751500R000B9L
MFR.Part #
Y1751500R000B9L
JLCPCB Part #
C1496991
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS