Y002851K0000F19L
MFR.Part #
Y002851K0000F19L
JLCPCB Part #
C3551311
Description
-55℃~+125℃ 1W 51kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS