Y0025300K000T0L
MFR.Part #
Y0025300K000T0L
JLCPCB Part #
C1492622
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors