P0805C2103BNT
MFR.Part #
P0805C2103BNT
JLCPCB Part #
C4260025
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS