Y0023300K000T0L
MFR.Part #
Y0023300K000T0L
JLCPCB Part #
C1494105
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 750mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS