Y0025500R000V12L
MFR.Part #
Y0025500R000V12L
JLCPCB Part #
C1497045
Description
-55℃~+125℃ 500mW 500Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors