Y002495K0000B9L
MFR.Part #
Y002495K0000B9L
JLCPCB Part #
C3568848
Description
-55℃~+125℃ 300mW 95kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS