Y578724K9000B0L
MFR.Part #
Y578724K9000B0L
JLCPCB Part #
C1486991
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors