Y006295K0000B9L
MFR.Part #
Y006295K0000B9L
JLCPCB Part #
C1483662
Description
-55℃~+125℃ 600mW 95kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS