Y0023350R000V9L
MFR.Part #
Y0023350R000V9L
JLCPCB Part #
C3405718
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS