Y0024350R000V9L
MFR.Part #
Y0024350R000V9L
JLCPCB Part #
C1491334
Description
-55℃~+125℃ 300mW 350Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS