P0805Y1502LBW
MFR.Part #
P0805Y1502LBW
JLCPCB Part #
C4252006
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount