Y17509K90000F0L
MFR.Part #
Y17509K90000F0L
JLCPCB Part #
C1494602
Description
-55℃~+125℃ 750mW 9.9kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS