Y0022180K000F9L
MFR.Part #
Y0022180K000F9L
JLCPCB Part #
C1486616
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 180kΩ 1W ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS