RN50C2700BB14
MFR.Part #
RN50C2700BB14
JLCPCB Part #
C1405672
Description
-65℃~+175℃ 270Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors