Y0785506R000T9L
MFR.Part #
Y0785506R000T9L
JLCPCB Part #
C1475653
Description
-55℃~+125℃ 506Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS