Y0022750K000F9L
MFR.Part #
Y0022750K000F9L
JLCPCB Part #
C1492550
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 750kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS