Y001910R0000A0L
MFR.Part #
Y001910R0000A0L
JLCPCB Part #
C1491078
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors