Y007710R0000A0L
MFR.Part #
Y007710R0000A0L
JLCPCB Part #
C1485515
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors