Y0019500R000T9L
MFR.Part #
Y0019500R000T9L
JLCPCB Part #
C1491315
Description
-55℃~+125℃ 300mW 500Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS