Y001310R0000A9L
MFR.Part #
Y001310R0000A9L
JLCPCB Part #
C1490369
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 2W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS