Y001187K4700T0L
MFR.Part #
Y001187K4700T0L
JLCPCB Part #
C1493378
Description
-55℃~+125℃ 1W 87.47kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS