Y000720K0000T16L
MFR.Part #
Y000720K0000T16L
JLCPCB Part #
C1473405
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors