P0805Y8252BBT
MFR.Part #
P0805Y8252BBT
JLCPCB Part #
C4320706
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount