IH05EB270K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH05EB270K
JLCPCB Part #
C17196011
Package
Plugin,D21.3xL22.2mm
Description
13A 25mΩ 27uH 9A ±10% Plugin,D21.3xL22.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS